Zakład Demontażu Samochodów, Recyclingu Komponentów i Części

o firmie
zasady ogólne złomowania
zasady sprzedaży
sklep
wykaz części
wykaz samochodów
kontakt
referencje
 

o firmie

Zakład Demontażu Samochodów prowadzi sprzedaż części pochodzących wyłącznie z demontażu samochodów. Nie prowadzimy skupu części lub aut w celu poszerzenia oferty handlowej. Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie na terenie naszego zakładu oraz poprzez sklep internetowy. Sprzedaż części na terenie zakładu umożliwia klientom szerszy oraz bezpośredni wybór części z demontowanych aut, a naszym pracownikom – prawidłowy przegląd techniczny oraz wycenę. W naszym sklepie internetowym oferujemy natomiast części, które przeszły badania diagnostyczne i są w dobrym stanie technicznym. Dodatkowo umieściliśmy wiele pozycji, które są rzadziej spotykane na rynku motoryzacyjnym (pochodzące np. z samochodów japońskich) lub stanowią alternatywę dla nowych części (pochodzące np. z uszkodzonych nowych pojazdów). W sklepie internetowym znajdują się dwa wykazy:

 1. Wykaz części - uwzględnia elementy modeli mniej popularnych, oddanych do kasacji niekompletnych pojazdów lub podlegających wolniejszej rotacji rynkowej (np. koło zapasowe Landrover Freelander, lusterka Chrysler Neon etc.), które na ogół są trudniej dostępne na rynku części używanych. Wykaz nie uwzględnia części typowych, popularnych modeli, które przeważnie są na stanie.
 2. Wykaz samochodów - jest rejestrem pojazdów, które zostały oddane do kasacji jako pojazdy kompletne (popularne modele na polskim rynku motoryzacyjnym, np. Fiat 126P, Skoda 105 etc.) lub niekompletne bądź uszkodzone (często nowe modele lub samochody dostawcze, np. Fiat Ducato, Honda Civic etc.). Wszystkie samochody, ze względu na specyfikę procesu demontażu, pochodzą z bieżącego roku kalendarzowego lub minionych lat i oczekują demontażu jako kompletne pojazdy. Popularne części do tych pojazdów są zazwyczaj w 100% dostępne a informacji o nich udzielamy na zapytanie klienta.


Zasady sprzedaży internetowej zawarte zostały w regulaminie.

Części wysyłane są kurierem - średni koszt transportu (15 - 30 PLN) doliczany jest do ceny wyszczególnionej na wykazie.

Zamówienia należy kierować:
 • faxem: 032 / 7801170
 • emailem: biuro@autoziom.tychy.p1
 • pocztą na adres Zakładu Demontażu Samochodów
 • uzgodnienia telefoniczne: 032 / 2176161


Na zamówieniu prosimy o podanie:
 • numeru/kodu detalu wraz z nazwą umieszczoną na spisie
 • numeru telefonicznego oraz adresu emailowego w celu potwierdzenia zamówienia
 • dokładnej nazwy firmy lub imienia i nazwiska zamawiającego
 • NIP w przypadku firm, PESEL w przypadku osób fizycznych
 • dokładnego adresu oraz ewentualnych wskazówek dla kuriera
 • ewentualnych informacji dotyczących faktury